Про студію

Дитяча студія

Артиста не можна навчити та розвинути, не виховавши в ньому людиниМ.Єрмолова

У студії створені найсприятливіші умови для всебічного,творчого розвитку дитини. Ми виховуємо наших учнів у атмосфері любові до мистецтва, привчаємо міркувати неординарно та образно, цікавитися світовою класикою, а також новими тенденціями у різних творчих жанрах. З  нами Ваша дитина з наймолодшого віку має змогу оволодіти професійними навичками артиста, вмінням працювати в колективі,а також  виступати на великій сцені та  спілкуватися з  яскравими  творчими особистостями .

Студія для дорослих

Актор  дзеркало та короткий літопис свого часуВ .Шекспір

Як відомо, справжні артисти  це люди, фанатично захоплені творчістю. «Вернісаж» величезна родина. Ми активно і дружньо працюємо пліч-о-пліч, а такаж разом відпочиваємо, сміємося, долаємо труднощі, приймаємо участь у конкурсах і перемагаємо!

Якщо Ви дійсно бажаєте працювати в атмосфері творчості та шаленого натхнення в ролі актора, режисера, сценариста, танцівника, або вокаліста-ми з радістю і любов'ю привітаємо Вас в нашій родині!

 

Можливості з театром-студією "Вернісаж":

Викладачі  театра-студії

Висококваліфіковані педагоги і  майстри: випускники театральних ВУЗів, учасники і фіналісти телевізійних вокальних і танцювальних шоу, актори і режисери. Кожен викладач має професійну  освіту  відповідно до своєї дисципліни.

Дисципліни:


Акторська майстерність

Естрадний вокал

Дитяча хореографія

Доросла хореографія

Матеріальна база Студії

До Ваших послуг: творчі аудиторії,танц.зал,сцена

 

Викладачі нашої студії

 
Валерія Коритна

Валерія Коритна

Режисер-постановник, актриса, викладач з акторської майстерності. Магістр театрального мистецтва.

Художній керівник студії

Освіта

Закончила Киевский национальный университет культуры и искусств с отличием(2 красных диплома бакалавра и магистра). Факультет режиссуры и хореографии.Специальность "Магистр театрального искусства. Актер драм. театра и кино, режиссер театра".

В 2008-м году закончила курсы в киевском модельном агенстве "La femme models"

Досвід роботи

Работала тележурналистом на канале УТР.

Снималась в сериалах "БАрДак", "Виталька", "По закону" (телеканалы ТЕТ,1+1,ICTV).

Работала с такими известными кинорежиссерами как: А.Бенкендорф  (фильм "Тайна "Святого Патрика") и Валерий Жереги (фильм "Развод по-украински"- картина участвовала в III Киевском международном кинофестивале).

В 2010 году создала свою творческую студию "Вернисаж". Студия успешно работает в 3-х направлениях: актерское мастерство, хореография, эстрадный вокал. В качестве руководителя и актрисы стала обладателем различных наград многих международных и всеукраинских конкурсов и фестивалей, среди них: "Витоки культур", "Палаюча зірка", "KIEV ART TIME", "Мой мир-искусство", "Снова цветут каштаны" и др.

Ученики Валерии ежегодно становятся студентами творческих ВУЗов и в последствие,успешно работают в сфере искусства.

Ніколи не здавайся!
 
Катерина Вовчук

Катерина Вовчук

Співачка, поет, композитор. Лауреат та володар Гран-Прі всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів. Викладач з естрадного вокалу

Біографія та освіта

Почала писати вірші у віці 9 років. У 12 років написала свою першу авторську пісню під назвою "Молитва", аранжування до якої зробів народний артист країни Анатолій Матвійчук. "Молитва" стала першою піснею Катерини Вовчук, що зазвучала на Національному радіо України та стала "візитною карткою" співачки.

2003 р. - виходить перша збірка віршів "Гармонія душі", до якої увійшли тексти україномовних пісень та вірші російською мовою (у 2005 р. вийшла доповнена версія збірки).

2004 р. - стала півфіналісткою Міжнародного конкурсу "Нова хвиля" у Москві та лауреатом Всеукраїнського фестивалю "Перлини сезону".

2005 р. - отримала Подяку голови Соломянської районної у м. Києві адміністрації І.Сидорова за досягнення високої майстерності у професійній діяльності та відзнаку за творчі досягнення Всеукраїнського фестивалю популярної музики "Червона рута"(за авторські пісні).

2006 р. - з відзнакою закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, здобула кваліфікацію "Магістр театрального мистецтва, режисер естради та масових свят".

2008 р. - стала переможницею Всеукраїнського конкурсу композиторських талантів "Спалахи багаття".

З 2009 р. продовжувала роботу над розвитком вокальної майстерності,займаючись академічним співом з артисткою-вокалісткою Київського театру оперети Надією Фесенко.

З 2012 року почалась співпраця з Київським театром-студією «Вернісаж», зокрема з художнім керівником та режисером театру Валерією Коритною, яка створила ряд оригінальних театралізованих постановок під музичні композиції у виконанні Катерини Вовчук, які мали величезний успіх на багатьох Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях.

Нагороди та звання, здобуті разом зі студією «Вернісаж»:

  • лауреат Міжнародного фестивалю-конкурсу:"Знову цвітуть каштани"(2012 р.);
  • володар Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Kiev Art time"(номінація "Авторська пісня")           та лауреат І ступеню (номінація "Естрадний вокал") - 2012, 2014 р.р.;
  • лауреат Міжнародного конкурсу «Палаюча зірка - 2012";
  • лауреат Міжнародної олімпіади "My world - Art - 2013"( номінація "Естрадний вокал" - профі);
  •  лауреат Міжнародного фестивалю "24 carats of Art" (2014);
  • лауреат Всеукраїнського фестивалю "Мюзікл-авеню" у номінації "Соліст мюзіклу"- 2014,2015 р.р.
  • лауреат Вcеукраїнського конкурса мистецтв "КРИШТАЛЕВА ЗІРКА - 2016".
************

Відгуки учнів та батьків

Записатись на безкоштовне заняття